اخبار > اولین همایش خیرین شهرستان ری برگزار شد آرشیو ...

 


  چاپ        ارسال به دوست

به‌منظور ارج نهادن به نیکوکاری خیرین

اولین همایش خیرین شهرستان ری برگزار شد

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، اولین همایش خیرین سلامت شهرستان ری روز دوشنبه چهارم بهمن‌ماه در مجتمع پذیرایی توسکا برگزار شد.
در این برنامه هدایت الله جمالی پور فرماندار شهرستان، حجت‌الاسلام عبدالعلی استیری امام‌جمعه منطقه فشافویه، دکتر توانا رئیس مجمع خیرین سلامت استان تهران، شهرداران مناطق مختلف شهرستان، مسئولین بانک رفاه، سر کلانتر منطقه نه و جمعی از مسئولین ادارات مختلف شهرستان حضور داشتند.
ابتدا فرماندار شهرستان ری در سخنانی از زحمات خیرین قدردانی کرد و گفت: سلامت نعمت بزرگی است و انسان‌هایی که با کمک‌های خود به توسعه سلامت جامعه یاری می‌رساند، روح و اندیشه والای دارند.
دکتر توانا نیز ضمن ابراز خرسندی از تشکیل مجمع خیرین استان تهران، از آمادگی این مجمع در کمک به شهرستان ری برای توسعه بخش بهداشت و درمان خبر داد.
دکتر فاطمه تاجیک مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری نیز ضمن خیرمقدم به حاضران و قدردانی از زحمات نیکوکاران گفت: در مجمع خیرین افراد از بخش‌های مختلف حاضرشده و آمادگی خود را برای کمک به بخش بهداشت در راستای توسعه سلامت عمومی اعلام کرده‌اند و ما مفتخریم که پذیرای این انسان‌های بلندهمت هستیم.
در این برنامه خیرین عرصه سلامت کمک‌های خود را باهدف توسعه بخش بهداشت و درمان شهرستان اهدا کردند.


١٣:١٦ - سه شنبه ٥ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٦٥٧٨٣    /    تعداد نمایش : ٣٥٧