اخبار > سمینار پزشک پژوهشگر با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود آرشیو ...

 


  چاپ        ارسال به دوست

سمینار پزشک پژوهشگر با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود


سمینار معرفی برنامه پزشک پژوهشگر با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، دکتر ملک‌زاده معاون تحقیقات و فناوری و اساتید و پژوهشگران برجسته 15 آذر در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، دکتر مجتبی زارعی مشاور معاونت تحقیقات و فناوری و دبیر شورای راهبردی پزشک پژوهشگر ضمن اعلام این خبر گفت: برنامه پزشک پژوهشگر با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری و معاونت آموزشی در سال 93 تدوین و در شورای برنامه‌ریزی وزارت بهداشت به تصویب رسید.
دکتر زارعی هدف از این برنامه را آموزش نسل جدیدی از متخصصین دانشگاهی عنوان کرد و افزود: این برنامه علاوه بر آموزش تخصص بالینی هدف تحقیق و پژوهش را نیز برای متخصصین هر رشته دنبال می‌کند.
دبیر شورای راهبردی پزشک پژوهشگر افزود: این برنامه در جهت حمایت از پزشکان نخبه و جوان تدوین شده است و در راستای تأمین نیروی انسانی متخصص برای تقویت حوزه آموزش و پژوهش در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است.
گفتنی است، این همایش با حضور اساتید و پژوهشگران برجسته کشور برگزار خواهد شد و شرکت علاقه‌مندان در این سمینار آزاد است.
توضیح اینکه علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه پزشک پژوهشگر می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی پزشک پژوهشگر به آدرس الکترونیکی RCD.research.ac.ir مراجعه نمایند.


١٢:٥٥ - شنبه ٧ آذر ١٣٩٤    /    عدد : ٥٦٠٣٤    /    تعداد نمایش : ٣٦٦٥