اخبار > تاسیسات آرشیو ...

 


  چاپ        ارسال به دوست

تاسیسات

اولين همايش هم انديشی مسئولين تاسيسات واحدهای تابعه دانشگاه در حوزه معاونت توسعه و برنامه ريزی منابع دانشگاه چهارشنبه 11/6/94در ستاد مرکزی دانشگاه تشکيل گرديد. در ابتدا جناب آقای مهندس ارسيلو مدير محترم نظارت و توسعه امور عمومی دانشگاه ضمن قدردانی از حضور حضار فرمودند : هدف از تشکيل اين جلسه بهبود وضعيت موتورخانه های دانشگاه و ايجاد فرصتی جهت اظهار نظر در خصوص مشکلات بيان شده توسط کميته تاسيسات و ارائه راهکارهای جديد بيان نمودند.

  جناب آقای مهندس تکشی مشاور محترم مديريت نظارت دانشگاه در حوزه تاسيسات،ضمن خير مقدم به تشريح مسائل موجود در تاسيسات واحد پرداختند و اظهار اميدواری کردند که اين همايش و هم انديشی هايی از اين قبيل شروعی باشد برای ايجاد پل ارتباطی بين ستاد و صف در خصوص برطرف کردن مشکلات موجود در واحد تاسيسات.

  سرکار خانم مهندس سرپرست معاون محترم دفتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی و ناظر ويژه رياست دانشگاه در طرح های عمرانی ،آمادگی کميته تاسيسات را در خصوص اخذ نظرات راهبردی مسئولين تاسيسات واحدها را اعلام داشته و ابراز نمودند که مديريت دفتر فنی با تمام توان درصدد رفع مشکلات موجود در حوزه تاسيسات ميباشند.

  جناب آقای نوری رئيس محترم اداره نظارت دانشگاه، ضمن بيان هدف از تشکيل کميته نيز فرآيندهای مربوطه ادامه روند اين فعاليت ها را متذکر شدند و عنوان نمودند در اين راستا جلساتی در خصوص مديران واحدها نيز تشکيل خواهد شد.ايشان ضمن تاکيد بر امر آموزش در کليه سطوح مديريتی و کارشناسی بهبود فرآيندهای جاری را ناشی از همکاری صميمانه کارشناسان واحدها و ستاد ذکر نمودند. در ادامه آقای مقدم ناظر تاسيسات ستاد با ارائه عکسهای تهيه شده از واحدهای درمانی گوشه ای از مشکلات را به تصوير کشيدند. مهندس رجبيان نيز با ارائه اسلايدهايی در خصوص مشکلات و راهکارهای پيشنهادی جهت برطرف کردن مشکلات به تبيين موضوع پرداختند.

  و در انتها تمامی مسئولين تاسيسات حاضر در جلسه با اظهار رضايت از اين همايش به بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات موجود در حوزه های زير مجموعه خود پرداختند.  

 

.


١٠:٣٤ - شنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٤    /    عدد : ٥٣٥٥١    /    تعداد نمایش : ٤١٥